Deksalgin Jel Ne İşe Yarar ? Deksalgin Jel SGK Karşılıyor mu ? Fiyat
    Sağlık
    1 gün önce

    Deksalgin Jel Ne İşe Yarar ? Deksalgin Jel SGK Karşılıyor mu ? Fiyat

    Etkin maddesi 12.5 mg deksketoprofene karşılık gelen 18.5 mg deksketoprofen trometamol olan Deksalgin jel,  eklem,…
    Stilex Jel Ne İşe Yarar ? Stilex Jel SGK Karşılıyor mu ? Fiyat
    Sağlık
    6 gün önce

    Stilex Jel Ne İşe Yarar ? Stilex Jel SGK Karşılıyor mu ? Fiyat

    Etken maddesi Mepiramin maleat, lidokain hidroklorür, dekspantenol olan Stilex jel alerji ve kaşıntı giderici bir…
    Leodex Plus Ne İşe Yarar ? Leodex SGK Karşılıyor mu ? Fiyat
    Sağlık
    2 hafta önce

    Leodex Plus Ne İşe Yarar ? Leodex SGK Karşılıyor mu ? Fiyat

    Etken maddesi Deksketoprofen trometamol ve Tiyokolşikosid olan Leodex Plus 25 mg/8 mg film tablet, ağrı…
    Dexday Ne İşe Yarar ? Dexday SGK Karşılıyor mu ? Fiyat
    Sağlık
    2 hafta önce

    Dexday Ne İşe Yarar ? Dexday SGK Karşılıyor mu ? Fiyat

    Etken maddesi Deksketoprofen olan Dexday tablet, vücutta  iltihap ve ağrıya neden olan belirli biyolojik etkenlerin …
    Ketavel Ne İşe Yarar ? Ketavel SGK Karşılıyor mu ? Fiyat
    Sağlık
    2 hafta önce

    Ketavel Ne İşe Yarar ? Ketavel SGK Karşılıyor mu ? Fiyat

    Etken maddesi Deksketoprofen olan Ketavel tablet, vücutta  iltihap ve ağrıya neden olan belirli biyolojik etkenleri…
    Antepsin Ne İşe Yarar ? Antepsin SGK Karşılıyor mu ? Antepsin Mideye İyi Gelir mi ?
    Sağlık
    3 hafta önce

    Antepsin Ne İşe Yarar ? Antepsin SGK Karşılıyor mu ? Antepsin Mideye İyi Gelir mi ?

    Etken maddesi sukralfat olan Antepsin şurup,  yemek borusu (özofagus), mide ve oniki parmak bağırsağında bulunan…
    Dexofen Ne İşe Yarar ? Dexofen SGK Karşılıyor mu ? Fiyat
    Sağlık
    4 hafta önce

    Dexofen Ne İşe Yarar ? Dexofen SGK Karşılıyor mu ? Fiyat

    Etken maddesi Deksketoprofen olan Dexofen vücutta  iltihap ve ağrıya neden olan belirli biyolojik etkenleri azaltan,…
    Aferin Sinüs Ne İşe Yarar ? A-ferin Sinüs SGK Karşılıyor mu ? Fiyat
    Sağlık
    4 hafta önce

    Aferin Sinüs Ne İşe Yarar ? A-ferin Sinüs SGK Karşılıyor mu ? Fiyat

    Etken maddesi Parasetamol, Psödoefedrin hidroklorür ve Triprolidin hidroklorür olan A-ferin Sinüs tablet burunda bulunan kan…
    Zaditen Damla Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?
    Sağlık
    Kasım 3, 2021

    Zaditen Damla Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

    Zaditen damla, alerjik sorunları olan kişilerde kullanılan ilaçlardan biridir. İçerdiği ketotifen adlı madde sayesinde göz…
    Crebros Ne İşe Yarar ? Crebros SGK Karşılıyor mu ? Yan Etkileri – Fiyat
    Sağlık
    Kasım 3, 2021

    Crebros Ne İşe Yarar ? Crebros SGK Karşılıyor mu ? Yan Etkileri – Fiyat

    Etken maddesi Levosetirizin dihidroklorür olan Crebros, vücutta, doğal bir kimyasal olan histaminin neden olduğu  kızarıklık,…
    Başa dön tuşu
    Kapalı
    Kapalı