Magazin

Çok Sevilen Sosyal Medya Fenomeni Aybüke Nur Demirci Kimdir ? Aybüke Nur Demirci ile Eşi Nasıl Tanıştı ?

Instagram ve YouTube en çok takip edilen ve sevilen fenomeni olan Aybüke Nur Demirci hakkın tüm merak edilenleri sizler için bu yazımda paylaşacağım.

Aybüke Nur Demirci Kimdir ?

Samimiyeti ve güler yüzü ile birçok sosyal medya kullanıcısının severek takip ettiği Aybüke Nur Demirci 7 Haziran 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Denizlili olmasına rağmen doğum yeri Ordu’dur. Üniversite hayatına kadar İzmir Kuşadası’nda  yaşamaktaydı. 2018 yılının Ağustos ayında evlenmiştir. Eğitimi nedeniyle şuan Gaziantep’te yaşamaktadır.

Demirci aynı anne ve babadan olan tek çocuktur. Ancak annesinin ve babasının farklı kişilerle evlilik yapmasından dolayı 3 tane de erkek kardeşi bulunmaktadır.

İzmir 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesini 2. yılında bırakan Demirci şuan Gaziantep Üniversitesinde Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü öğrencisidir.

Çok Sevilen Sosyal Medya Fenomeni Aybüke Nur Demirci Kimdir ? Aybüke Nur Demirci ile Eşi Nasıl Tanıştı ?

Çektiği bir video da kendini şu sözlerle anlatmıştır: ”İkizler burcuyum, konuşmayı ve gezmeyi çok seviyorum. Çok değişken ruh haline sahip biriyim yani sabah mutlu akşam mutsuz veya sabah mutsuz akşam çok mutlu olabiliyorum. Bir şeylerden çok çabuk sıkılıp, bir şeylere çok çabuk heves edebilen bir insanım. Her zaman her şeyde çok istikrarlı gittiğimi söyleyemem. Ayrıca biraz dağınık bir insanım. Boş zamanlarında kitap okumayı ve film izlemeyi çok seven biriyim. Evliliğin bana kattığı yeni bir hobim yabancı dizi izlemek oldu. Keman ve yağlı boya dersleri alıyorum. Yüzme ve plates yapmayı seviyorum.

1 yıllık hedef oluşturduğum zaman şunları mutlaka hedef ediniyorum:

🔆Spor yapmak
🔆Müzik dinlemek
🔆Sanat dalıyla ilgilenmek
🔆Kitap okumak
🔆Film izlemek
🔆Maneviyatımı güçlendirmek

Bu 6 madde benim hayatımda mutlaka olan şeyler.

Lise dönemimde bunları hayatıma çok fazla dahil etmedim ve bunun eksikliğini çok fazla yaşadım. Ama hiçbir şey için hala geç olduğunu düşünmüyorum. ”

Instagram Fenomeni Aybüke Nur Demirci

Demirci, Instagram hesabını 4 yıl önce aktif olarak kullanmaya başlamıştır. Şuan ki takipçi sayısı 482 bin’dir. Instagram hesabını daha çok  style ve life style konuları ile ilgili şeyler paylaşmak için kullanmaktadır.

YouTuber Aybüke Nur Demirci

Demirci’nin 2019 yılının Mart ayında açtığı YouTube kanalında şuan 41.5 bin abonesi bulunmaktadır.

Yayınladığı bir videoda kanalının amacını şu sözlerle belirtmiştir: ” Arkadaşlarımla neler konuşuyorsam sizlerle de onları konuşacağım. Yani her şey olabilir. Ben burada daha çok sizin arkadaşınızım ve sizinle konuşuyormuşum gibi videolar çekmeyi düşünüyorum. O yüzden çok profesyonel videolar olsun gibi bir amaç gütmedim açıkçası. Kaliteli içerik sunacağım gibi bir vaatle de karşınıza çıkmak istemedim. Çünkü  kaliteli içerik bence göreceli bir şeydir. Hayatımda ki her parçadan her şeyi buraya koymayı hedefliyorum” demiştir.

Ardından şu sözlerle devam etmiştir.

”Sizin belirleyeceğiniz kişilere kanalım da soru cevaplı röportajlara yer vermeyi düşünüyorum.
Neyi nasıl yaptığımı anlatmayı düşünüyorum. Çok basit bir örnek olacak ama şalımı nasıl bağlıyorum gibi.
Aylık favorilerim, vloglarım ara ara kendimden bir şeyler paylaşmak istiyorum ” demiştir.

Aybüke Nur Demirci ile Eşi Ahmet Fatih Özkul Nasıl Tanıştı ?

Çektikleri bir videoda Özkul şu şekilde anlatmıştır: ”Aybüke hazırlık okumaya başladığı yıl ben İlahiyat bölümü son sınıf öğrencisiydim KPSS’ ye hazırlanıyordum. Günümün büyük kısmını kütüphanede geçiriyordum. Birbirimizi ilk dönem hiç görmemiştik.

Daha sonra söze Demirci devam eder: ”Bir gün hocamız dersi erken bitirmişti bizde yemekhaneye erken gitmiştik. Masada otururken kaşe ceketli elinde tabldot olan bir beyefendi görmüştüm. Arkadaşıma kim olduğunu sormuştum o da ilk kez gördüğünü söylemişti. Yemekhanede sürekli aynı masalara oturuyorduk. Bir gün Ahmet Fatih her zaman oturduğu yere oturmamış bu kez benim arkama oturmuş. Benim bir anlık arkamı dönüp baktığımda arkadaşı fark ederek sormuş arkasını dönen kız kim diye. Ahmet Fatihte ” Tanımıyorum, çirkinmiş de Allah affetsin” demiş.

Söze Özkul devam ediyor: ”Bir gün kantinin önünde Aybüke’yi fark ettim benim de ilgimi çekmişti bende onu araştırmaya başlamıştım. Kim olduğunu öğrenmiştim.

Demirci: ” Bir arkadaşımın devam zorunluluğu olmadığı için yemekhane çıkışı Ahmet Fatihin nereye gittiğini öğrenmesini rica etmiştim. Düşündüğümüz gibi olmamıştı yine kütüphaneye gitmişti ben adının ne olduğunu öğrenememiştim. ”

O zamanlar bir tweet çok popüler olmuştu bende aynı şekilde tweet atmıştım. ”Kaşe ceketli çocuk beni bul” diye.

Daha sonra bir gün ben okul çıkışı tek başıma yürüyordum arkamdan Ahmet Fatih gelmişti bana ”Merhaba bugün kaşe ceketimi giymedim ama” demişti. Ben çok utanmıştım. Biraz konuşmuştuk daha sonra bana ulaşacağını söylemişti.

Ertesi gün sabah yemekhaneye gitmiştik menüde çilek çıkmıştı Ahmet Fatih yanıma gelip ” Merhaba ben Ahmet Fatih Özkul, 9 Eylül İlahiyat Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Yan masandakine bir çilekte sen uzat adlı sosyal yardımlaşma kampanyasından geliyorum bu çilekte sana” diyerek gitmişti. Çok utanmıştım herkes bize bakıyordu.

Akşam eve geldiğimde bana hiç bir yerden ulaşmamıştı son olarak maillerimi kontrol ediyordum bana mailden mesaj atmıştı. Yarın öğleden sonra için sözleşmiştik. O gün birbirimizi tanıma fırsatımız oldu.

Sıkça Sorulan Sorular

Aybüke Nur Demirci kaç yaşında ?

  • Aybüke Nur Demirci, 22 yaşında.

Aybüke Nur Demirci hangi Üniversitede okuyor ?

  • Aybüke Nur Demirci, Gaziantep Üniversitesinde okuyor.

Aybüke Nur Demirci hangi bölümü okuyor ?

  • Aybüke Nur Demirci, Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü öğrencisidir

Aybüke Nur Demirci nereli ?

  • Aslen Denizlili ama Ordu’da dünyaya gelmiştir.

Aybüke Nur Demirci burcu ne ?

  • Aybüke Nur Demirci, ikizler burcudur.

Aybüke Nur Demirci’nin eşi hangi burç ?

  • Akrep burcudur.

Aybüke Nur Demirci eşi ?

  • Aybüke Nur Demirci, Ahmet Fatih Özkul ile evlidir.

Çok Sevilen Sosyal Medya Fenomeni Aybüke Nur Demirci Kimdir ? Eşi ile Nasıl Tanıştı ? başlıklı yazımız ile ilgili aklınıza takılan sorularınızın yanıtını alabilmeniz için veya blogda yer almasını istediğiniz konuları belirtmek için aşağıda bulunan yorumlar kısmını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

🔵 Ünlü YouTube Fenomeni Orkun Işıtmak Kimdir ? Merve Yorgancılar ile Nasıl Tanıştılar ? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Dilerseniz buradabilgi.com‘u İnstagram hesabından da takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı