Magazin

Ünlü YouTube Fenomeni Orkun Işıtmak Kimdir ? Merve Yorgancılar ile Nasıl Tanıştılar ?

Youtube’ da yayımladığı videoları ile tanına ve birçok kişi tarafından sevilen ünlü YouTuber Orkun Işıtmak hakkında aradığınız birçok sorunun cevabı yazımızın devamında mevcuttur.

Orkun Işıtmak Kimdir ?

Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996’da İzmir’de dünyaya gelmiştir. Orkun Işıtmak’ın kimlikte kayıtlı olan ismi Orkun Can’dır. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite hayatına İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde başlayan Orkun Işıtmak, kanalına daha fazla vakit ayırarak içeriklerini daha kaliteli ve güzel olmalarını sağlamak amacıyla eğitimine bir süre ara vermiştir.

Ünlü YouTube Fenomeni Orkun Işıtmak Kimdir ? Merve Yorgancılar ile Nasıl Tanıştılar ?

YouTube Fenomeni Orkun Işıtmak

Orkun Işıtmak adlı YouTube kanalını 18 Nisan 2010 yılında kuran Işıtmak, bu kanalı kurma amacını; “İnsanları eğlendirebilmek için ilk olarak kendinizin eğlenmesi gerekmektedir. Ben de tam olarak bunu yaparak eğleniyorum. Değişik içerikler oluşturarak izleyici kitlemin yüzünde bir tebessüm oluşturmaya çalışıyorum. Her hafta yeni koyduğum videolar sayesinde iş ya da okul stresinden sıkılanlar için bir alternatif olmaya çalışıyorum.” sözleri ile anlattı.

Günümüzde abone sayısı 8.25 milyona ulaşan Işıtmak, diğer fenomenler ile videolar çekeler kanalının ve abone sayısının daha da artmasını sağlıyor.

YouTube kanalına ilk başladığı zamanlar korku oyunları içeriği ile sevenlerinin karşısına çıkmış ve daha sonra bir risk alarak tamamen vlogger olmaya karar vermiştir. Oyun videolarından daha çok zaman içinde yaptığı Challenge videoları ile yaratıcılığını ve kurgulama yeteneklerini gösteren Işıtmak, dijital reklam konusunda da en çok tercih edilen kişilerden birisi oldu.

”Orkun Işıtmak” adlı Youtube kanalında yayınladığı yurt dışı seyahatleri, oyun videoları, challenge videoları ile tanınan Işıtmak, 2018 yılında gerçekleşen 45. Altın Kelebek Ödülleri’nde En iyi YouTuber Ödülü’nün de sahibi olmuştu. Orkun Işıtmak aynı zamanda 2018 yılında İyi Oyun adında bir sinema filminde de rol almıştı.

3 Temmuz 2020 tarihinde Netflix’te 1 sezon 15 bölüm yayımlanan, yapımcısı Acun Medya’nın olduğu Exatlon Challenge Türkiye adı altında yarışma programında sunuculuk yapmıştır. Daha önce YouTube’da yayımlanan “Kirli Çamaşırlar” projesini Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen adlı platforma taşımıştır.

Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar Ne Zaman Başlayacak ?

Exxen’in ilk programının yayın tarihi Ocak 2021 olarak açıklanmıştır. Fakat Kirli Çamaşırlar programının  başlangıç tarihi henüz açıklanmamıştır.

Orkun Işıtmak ve Merve Yorgancılar

Orkun Işıtmak kanalında yayımladığı bir videoda sevgilisi Merve Yorgancı nasıl tanıştıklarını şu sözlerle anlatmıştır: ” Ben bir ajansta çalışıyordum Orunun okuluna tavana asıldığı videoyu çekmek için gitmiştik biz o gün tanıştık. O gün sadece tanışmıştık. Daha sonrasında Işıtmak devam ettiği konuşmada şu sözler ile anlatmıştır: Bir Cips reklamı ile işbirliği için gittiğim ajansta tekrar karşılaştık. Merve kapıdan ilk girdiğinde duygusal açıdan etkilenmiştim. Instagram hesabına baktığımda bir sevgilisi olduğunu görmüştüm hiçbir şey yapmadım ama profiline bakmaya da devam etmiştim. Birkaç ay sonra sevgilisi ile olan fotoğraflarını kaldırınca DM yolu ile mesaj atmıştım. 6 ay konuştuk görüştük ama Merve sevgili olduğumuzu kabul etmiyordu. Daha sonra birlikte Londra’ ya gittik ve orada Merveyi sevgili olduğumuza ikna ettim” dedi.

Orkun Işıtmak ve Merve Yorgancılar 2020 yılının mart ayında nişanlandı.

Merve Yorgancılar, Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Özel bir şirkette pazarlama iletişimi uzmanı olarak çalışmaktadır.

Orkun Işıtmak Merve Yorgancılar’a Nasıl Evlilik Teklifi Etti ?

Bir Youtube videosunda Merve Yorgancılar evlilik teklifini şu şekilde anlatmıştır: Aslında Orkunla 365 günlük bir anlaşmamız vardı. 30 veya 35 tane etti dahası gelmedi onun. En çok sevdiğim evlilik teklifleri iskambil kartları ve uzaydan atlayarak yaptığı teklifler olmuştu.

Çift en zıt oldukları yönleri ise şu şekilde açıklamıştır: Yorgancı, Işıtmak’ın titiz ve geç uyuyor olman demiştir. Işıtmak ise Yorgancı’ nın erken uyuyor olduğunu söylemiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Orkun Işıtmak doğum tarihi ne zamandır ?

  • Orkun Işıtmak 8 Ocak 1996’da dünyaya gelmiştir.

Orkun Işıtmak kaç yaşında ?

  • 24 yaşında

Orkun Işıtmak aslen nerelidir ?

  • Orkun Işıtmak aslen İzmirlidir.

Orkun Işıtmak hangi meslekleği yapıyor ?

  • Orkun Işıtmak Youtuber’ dır.

Orkun Işıtmak burcu nedir ?

  • Orkun Işıtmak oğlak burcudur.

Orkun Işıtmak boyu kaç ?

  • Orkun Işıtmak’ın boyu 1,83 metre’ dir.

Orkun Işıtmak kilosu kaç ?

Orkun Işıtmak 71 kg’ dır.

Ünlü YouTube Fenomeni Orkun Işıtmak Kimdir ? Merve Yorgancılar ile Nasıl Tanıştılar ? başlıklı yazımız ile ilgili aklınıza takılan sorularınızın yanıtını alabilmeniz için veya blogda yer almasını istediğiniz konuları belirtmek için aşağıda bulunan yorumlar kısmını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

🔵 Duygu Özaslan Kimdir ? Kaç Yaşında ve Kaç Kilo ? Duygu Özaslan ile Can Maxim Mutaf adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Dilerseniz buradabilgi.com‘u İnstagram hesabından da takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı