Sağlık

Argivit Focus Nedir?, Boy Uzatır Mı?, Argivit Kullanıcı Yorumları 2022

Barındırdığı mineral ve vitaminler sayesinde doktorlar tarafından kullanılması önerilen bu gıda takviyesi Argivit Focus şurup hakkındaki tüm bilgilere paylaştığımız yazı ile ulaşabilirsiniz.

Argivit focus boy uzatır mı? sorusunun cevabı bir çok anne tarafından merak edilmektedir. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde boy uzamasına yardımcı olduğu düşünülmektedir. Son zamanlarda aileler ve hekimler tarafından çocuklara boy uzamasına yardımcı olmak için tavsiye edilmektedir. Eczanelerden güvenle temin edebileceğiniz bir gıda takviyesidir. Kişinin boy uzunluğu genetik faktörler ile doğru orantılı olduğu unutulmamalıdır. Bu yazımızda sizler ile bu gıda takviyesi hakkında olan bürün bilgileri detaylı olarak paylaşacağız

Argivit Focus Nedir?

İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde boy uzamasına yardımcı gıda takviyesidir. Boy uzamasına yardımcı olduğu gibi çocuğunuzun bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve metabolizmasının da düzgün çalışmasını sağlar.

Şurup şeklinde olan Argivit Focus, gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır ve içeriğinde zararlı madde olarak Alkol, Paraben, yada tatlandırıcı kesinlikle içermediği üreticileri tarafından aktarılmıştır. Bünyesinde bulunan vitamin ve  mineral kombinasyonlarına ek olarak Fosfatidilserin( Akili Besin)  içeren bir gıda takviyesi olarak karşımıza çıkan şurup, genelde çocuklarda iştah düzenlemesi , iştah acıcı , odaklanma eksikliği, unutkanlık problemini artırmaya yönelik bir ürün olarak bilinmektedir.

Argivit Focus

Yararları Nelerdir ?

Çocuklarda boy uzaması konusunda oldukça etkili olduğu biliniyor olsa da; dikkat eksikliği, iştah açma ve nörolojik gelişimini desteklemeye yönelik kullanılmaktadır. Çocuklarda Nörolojik  gelişime destek verdiği belirtilen bu gıda takviyesi şurup aynı zamanda sporcularda refleks gelişimine destek olmaktadır ve Odaklanma problemi yaşayan kişilerin içeriğinde bulundurduğu fosfolipitler sayesinde odaklanma artışı konusu olumlu etkilemektedir. Ayrıca otizimli kişilerin odaklanma güçlüğünü hafifletmek içinde kullanılır.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış olan argivit focus dikkat eksikliğini önemli bir ölçüde azalttığı için otizmli çocuklarda da kullanılması tavsiye edilmektedir.

Argivit Focus Nasıl Kullanılmalıdır?

Her yaştan çocuğun kullanımı için uygundur. 0 – 5 yaş arası çocuklarda günde 5 ml ( 1 ölçek ) 5 yaşın üzerindeki çocuklarda ise günde 10 ml (2 ölçek ) e kadar kullanımı uygun görülmektedir. Bu noktada ürünün doğru dozda kullanılması son derecede önemlidir özellikle de şurubun doğru dozajı için uzman bir hekime danışılmalı veya ürünün prospektüsü dikkatlice okunmalıdır. Ürünü direkt gün ışığı alan yerlerden uzak tutmak gerekir, oda sıcaklığında ve çocukların erişemeyeceği kapalı dolaplarda saklanması en uygun olan yoldur.

Bu durumların haricinde çocuğunuz düzenli olarak bir ilaç kullanıyorsa , Argivit Focus şurubu kullanmaya başlamadan önce mutlaka bir uzman doktora danışmalısınız çünkü  şurubun diğer ilaçlarla etkileşimi hakkında doktorunuzdan bilgi almak hayati önem taşımaktadır. Ayrıca Argivit Focus şurup bir ilaç değil, bir takviye edici gıda olarak tüketilmesi gerekmektedir.

Sağlıklı Mıdır?

İçeriğinin oldukça temiz ve sağlıklı olduğu söylenen argivit focus Türkiye’ de GMP ve HACCP standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmış olan şurup düzenli kullanıldığı takdirde çocuğunuzun gelişimi için faydalı olacaktır.

Bunların dışında içerisinde bulundurduğu a vitamini, b1 vitamini, b2 vitamini, b3 vitamini, b5 vitamini, b6 vitamini, b11 vitamini, b12 vitamini, c vitamini, d vitamini, e vitamini, h vitamini ve l-Arginin gibi vitaminlerden dolayı doktorlar tarafından önerilmektedir. Vitaminler haricinde bu gıda takviye şurubu içerisinde çinko, selenyum, manganez, krom, molibden ve iyot gibi minerallerden bulundurmaktadır. Bu vitamin ve mineraller sayesinde çocukların kemik gelişimine katkı sağlayan bir şurup olduğu doktorlar tarafından aktarılmıştır.

Argivit Focus Fiyatı Ne Kadar?

İçeriğinde bulundurduğu zengin vitamin ve mineraller sayesinde özellikle çocukların gelişimine katkıda bulunan bu gıda takviyesi şurubun fiyatı çocuk sahibi olan kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Argivit Focus Şurup 150 ml – 39.22 TL + KDV şeklinde satılmaktadır. Bu ürünü satın alırken online olarak değil de eczanelerden satın alınması önerilmektedir.

Argivit Focus Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların çocuğundan olumlu yorum alan şurup ile ilgili görüşler aşağıdaki gibidir.

Yemek yemeyen çocuğum yemeye başladı etkisini gördük ikincisinde aldık çok güzel paketlenmiş çok teşekkür ederim.

3 aydır düzenli kullanıyoruz gerçekten oğlumun boyu inanılmaz uzadı. İştahta pek etkili oldu diyemem ama boyu inanılmaz uzatıyor

Ürünü kullanmadan yorum yapmak istemedim. Oğlum 6 yaşında onun için almıştım. Her gece uyumadan önce bir ölçek veriyorum. İştahı arttı ve boyu uzadı. Bağışıklığını arttırdığını düşünüyorum.

İki çocuğumda da kullanıyorum bir süre sonra büyük oğlumun iştahını açtı normalde okula aç giden çocuk anne ben acıkıyorum kahvaltı yapacağım demeye başladı.. boy uzaması hakkında şuan bir şey diyemem. bakalım bu 3. Şişemiz.

Bir yakınımızın tavsiyesiyle aldık. Gerek buradaki ve gerek diğer platformlardaki yorumlar da olumluydu. Şurupların içeriklerindeki değerler günlük ihtiyaç için yeterli. Ben özellikle içeriğindeki l-arginin için aldım. Kendim de bazı suplementleri ve l-arginin kullandığım için faydalarını görüyorum, l-arginin daha hızlı kana karışıyor, içince kan akışını hızlandırması ve vücudun enerji üretimini hızlandırdığını hissediyorsunuz. Faydalı bir protein. Ama tavsiyem bunları kullanırken su tüketiminiz de az olmasın, şurubu kullanırken etkisi çok olsun diye düşünerek aşırıya kaçarak kullanmayın.

Doktor tavsiyesi üzerine almış olduğum bir vitamin iki şişe bitirdim diğerlerini eczaneden almıştım bu 3.alışım iştah ve kilo kaybımız için kullanıyoruz çok şükür maşallahı var şimdi gözle görülür bir iştahımız var ve kısa zamanda olması gereken kiloya geldi önce doktorunuza daha sonra Hepsiburada’ya ve satıcı firmaya teşekkür ederiz ayrıca glütensiz olması kızım için ayrı bir avantaj oldu çölyaklı ailesi olarak da bu durumdan ayrı memnun kaldık üzerinde glütensiz uyarı olması güzeldi on numara 5 yıldızı fazlasıyla hakkediyor başarılar.

Bu yazımını da inceleyebilirsiniz: Contractubex Jel Krem Nedir? 2022 Fiyatı, Contractubex Fiyat

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı