Magazin

Duygu Özaslan Kimdir ? Kaç Yaşında ve Kaç Kilo ? Duygu Özaslan ile Can Maxim Mutaf

Şimdi sizlere bu yazım da Youtube’da çektiği makyaj, güzellik ve moda konuları ile tanınan Youtube ve İnstagram fenomeni olan Duygu Özaslan ile ilgili birçok sorunun cevabını paylaşacağım.

Duygu Özaslan Kimdir ?

Duygu Özaslan 17 Nisan 1991 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Koç burcu olan Duygu Özaslanın boyu 1.66 cm’dir. Üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümü ile başlamıştır ancak bölümü mezun olmadan son sınıfta bırakma kararı aldı.

Duygu Özaslan Kimdir ? Kaç Yaşında ve Kaç Kilo ? Duygu Özaslan ile Can Maxim Mutaf

YouTuber Duygu Özaslan

Youtube’da çektiği makyaj videolarından sonra Instagramda da çok yüksek takipçi sayısına ulaşan Duygu Özaslan, paylaştığı her fotoğraf ile gündem olmayı başarıyor.
Üniversite eğitimini sonlandırdıktan sonra 2013 yılında ”itsmeduygu”  adında hobi olarak açtığı Youtube kanalına makyaj videoları yayınlayarak tanınmaya başladı.

Bir röportajında ise kanalını açmaya şu şekilde karar verdiğini açıklamıştır; ”Arkadaşlarım bana makyaj ve kozmetik konuları hakkında çok fazla soru soruyorlardı, “Nereden alayım, sence hangisi iyi” diye. Daha sonra bana ”Bir kanal açsan” dediler ben de bu şekilde Youtube’ da videolar paylaşmaya başladım. Ben kanalımı açtığım zaman Türkiye’de çok fazla vlogger yoktu. Sonrasında Youtube’la partner oldum. İlk başta buradan para kazanıldığını bile bilmiyordum… Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum” dedi.

Duygu Özaslan, kanalını ”itsmeduygu” adında açmıştı fakat profesyonelleştikten sonra kanalının adını verdi. Günümüzde kanalını Duygu Özaslan olarak kullanmaktadır.

🔆Duygu Özaslan Instagram hesabında takipçi sayısı 2 milyondur.
🔆Youtube kanalında ise abone sayısı 1.43 milyondur.

Duygu Özaslan ile Barış Taylan Demirige

Duygu Özaslan uzun yıllar Barış Taylan Demirige ile birlikteydi ilişkilerini sonlandıran çift bazı zamanlarda köpekleri için bir araya geliyor.

Duygu Özaslan ile Can Maxim Mutaf

Geçtiğimiz günlerde Özaslan çektiği video ile Can Maxim Mutaf ile ilişkilerinin olduğunu şu sözler ile açıkladı: Tamamen görücü usulü aslında. Bizim ortak bir arkadaşımız Maxim bizi tanıştırır mısın diye çok ısrar ediyormuş. Biz bir gün buluştuğumuzda ‘Benim çok yakın bir erken arkadaşım var, ve seni çok beğeniyor aşık’ dedi. Ben hiç ilgilenmiyordum çünkü beklentim sıfırdı. Çocuk çirkindir ya da salaktır diye düşündüm. Sonra evlere dönerken Maxim’ telefon numaranı verdim dedi. Maxim o akşam mesaj attı. Ertesi gün buluştuk ve sevgili olduk.

” Sunny Side Up ” Duygu Özaslan

Youtube’ da çektiği makyaj videoları ile tanınan Duygu Özaslan, İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımları ile de sık sık adından söz ettiriyor. İnstagram da Sahanda yumurtanın Türkçe’sini bilmiyorum dediği videoyu paylaştığı andan itibaren çoğu sosyal medya kullanıcısının eleştirilerine maruz kalmıştır. Duygu Özaslan paylaştığı videoda ” Ne deniyor şeye, Sunny Side Up ‘a ben onun Türkçe’sini gerçekten bilmiyorum ” söylemi ile günlerce konuşulmuştu.

” Bulıma Nervoza ” Duygu Özaslan

Duygu Özaslan’ın Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflardan çok daha farklı bir fotoğrafının basına servis edilmesinden sonra sosyal medya kullanıcılarının hakaretlerine maruz kalmıştı. Özaslan bu olayların ardından Bulıma Nervoza hastalığına yakalandığını ve tedavi aşamasında olduğunu söylemişti.

Duygu Özaslan bulıma nervoza hastalığı ile mücadele ettiğini şu sözleri ile duyurmuştu: ” Magazin muhabiri olan arkadaşımız o kadar özel bir yerde beni bulduğu için daha sonra da beni o kadar kötü çıkarmayı başardığı için ona teşekkür ederim. Evet, kilo aldım bunu zaten söylüyordum. Ama şimdi başka bir şey söyleyeceğim size. Bulıma Nervoza hastalığı ile mücadele ediyorum. İyileşme sürecindeyim, iyileşme sürecinde olduğum için de daha da fazla kilo aldım. Bununla gerçekten gurur duyuyorum. Bu hastalığı bilenler ya da yaşayanlar beni daha iyi anlayacaktır. Mental olarak çok iyiyim, fiziksel olarak (kime göre neye göre) iyi olmasam da benim için sorun yok. O yüzden gerçekten umurumda değil. Beni çekebilirsiniz. ”

Bulıma Nervoza Hastalığı Nedir ?

Bulıma Nervoza, psikolojik kökenli bir hastalıktır. Kişi anormal yeme alışkanlığı ile kendini belli eder ve daha sonra kilo almayı önlemek için uygunsuz davranışlar gösterir. Örneğin; hasta kusar, laksatif ve diüretik ilaçlar alıp, lavman yaparak yediği yiyecekleri çıkarır. Aç kalırlar, veya aşırı egzersiz yaparlar. Özellikle ergenliğin sonlarında ya da erişkinliğin ilk dönemlerinde bu hastalıkla karşılaşılmaktadır.

Yemek tüketiminin ya da sindirimin bozulmasından dolayı ciddi fiziksel veya psikososyal zararların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Bulimia Nervoza’nın üç temel göstergesi bulunmaktadır:

🟡Tıkınırcasına yeme durumu.
🟡Kilo alımını önlemek için yapılan kusma gibi uygunsuz telafi edici davranışlar.
🟡Beden şekline ve kiloya aşırı önem verme, kendini bunlar ile değerlendirme durumu.

Sıkça Sorulan Sorular

Duygu Özaslan’ın doğum tarihi nedir ?

  • Duygu Özaslan’ın doğum tarihi 17 Nisan 1991′ dir.

Duygu Özaslan kaç yaşında ?

  • Duygu Özaslan 29 yaşındadır.

Duygu Özaslan aslen nerelidir ?

  • Duygu Özaslan İstanbul doğumludur.

Duygu Özaslan mesleği nedir ?

  • Duygu Özaslan Youtuber’dır.

Duygu Özaslan boyu ?

  • Duygu Özaslan’ın boyu 1.66 cm’dir..

Duygu Özaslan kilo ?

  • Duygu Özaslan’ın kilosu 50 kg’dır.

Duygu Özaslan burcu ne ?

  • Duygu Özaslan koç burcudur.

Duygu Özaslan kaç abonesi var ?

  • Duygu Özaslan Youtube’da 1.43 milyon abonesi vardır.

Duygu Özaslan kaç takipçisi var ?

  • Duygu Özaslan Instagram’da 2 milyon takipçisi vardır.

Duygu Özaslan Kimdir ? Kaç Yaşında ve Kaç Kilo ? Duygu Özaslan ile Can Maxim Mutaf başlıklı yazımız ile ilgili aklınıza takılan sorularınızın yanıtını alabilmeniz için veya blogda yer almasını istediğiniz konuları belirtmek için aşağıda bulunan yorumlar kısmını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

🔵 Madeleb Krem Nedir ? Ne İçin Kullanılır ? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Dilerseniz buradabilgi.com‘u İnstagram hesabından da takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı