Sağlık

Prostacare Ne İçin Kullanılır, Kullanım Şekli Nasıldır, Kullanıcı Yorumları?

Prostat sorunu ile karşılaşan erkekler Prostacare bitkisel gıda takviye ürününe başvurmaktadırlar.

Günümüzde erkek bireylerin en çok karşılaştıkları problem prostat olarak karşımıza çıkmamaktadır ve bu hastalık için önlem alınmaz ise sonucu ölümcül olabilmektedir. Bu hastalık için bazı tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Prostacare ise sık bir şekilde kullanılan bitkisel bir takviye olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda bu bitkisel takviye ürünü hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Prostacare Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Prostat sorunu şikayetlerini azaltmak için kullanılan bir şuruptur. Prostat problemlerini yok etmeye yönelik kullanılan bu şurup eczanelerde satılmamaktadır.

50 –  80 ml şişelerde satılmaktadır. Prostat sorunu ile uğraşan biriyseniz size en uygun tedavi yönetimini doktorunuzun belirleyeceğini unutmamalısınız. Şurup formunda olan bu şurup günde iki defa ağız yolu ile alınarak kullanılmalıdır. Bir şişe şurup yaklaşık 10 günlük kullanım için uygundur. Kullanmaya başladıktan sonra kullanan kişiler ağrılar üzerinde etki ettiğini söylemektedir.

Doğru kullanım sonrasın kişinin şikayetlerinin azalması beklenmektedir. Şurubu kullanmaya başladıktan sonra bol su içerek sık sık idrara çıkılması gerekmektedir. Takviye edici bu şurubu kullanmaya başladıktan sonra bedeninizin eskisine göre daha güçlü olduğunu fark edeceksiniz. Günde iki defa aç karnına, bol su ile birlikte kullanmanız önerilmektedir. Bir bardak suya bir tatlı kaşığı şurup koyularak aç karnına içilmesi söylenmektedir.

Prostat Neden Olur ?

Prostat bezinin iltihaplanması sonucu, prostat bezi şişer ve kişinin vücudunda ağrılar başlar. Genel kanı yaşlılarda sıklıkla görüldüğü söylenen prostat sorunu günümüzde otuz yaşın üzerindeki her yetişkin erkekte görülebilmektedir.

Kişinin hayat kalitesini ve cinsel yaşamını olumsuz etkileyen bu hastalık prostat bezinin iyi çalışmamasından kaynaklanır. Çoğu erkek prostat ile mücadele etmesini bilmesine rağmen hastalığı ciddiye almadığı için tedaviyi erteler. Yavaş seyreden bir hastalıktır . Bu yüzden teşhis geç konulabilmektedir. Prostat sorununun tedavisi için en etkili yol alanında uzman bir doktor tarafından muayene olmaktır.

Prostacare

Prostacare Hangi Amaçla Kullanılmaktadır ?

İdrar yollarında yaşanan ağrıların giderilmesi ve kullanan kişilerin sancı problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Kullananlar tarafından herhangi bir yan etkisi olmadığı söylenmektedir. Prostacare şurup, ürolojik bazı rahatsızlıklara da iyi gelmektedir  ve kanserinin önüne geçmek için takviye edici gıda olarak kullanılabilmektedir.

Prostat kanserini tedavi etmek için kullanılmamaktadır. Bu şurup sadece gıda takviyesi niteliğindedir. Prostat erkeklerin cinsel hayatını olumsuz etkileyebilmektedir. Ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan bu ilacın içeriği kullanan kişiler tarafından da merak edilmektedir. Bitkisel bir takviye olan bu şurup içerisinde cüce palmiye bitkisi, Kabak çekirdeği ve Afrika eriği barındırmaktadır.

İçerisinde barındırdığı bileşenlere karşı alerjik durumunuz varsa kullanmayı bırakarak bir uzmana muayene olmanız gerekmektedir. Şurup her ne kadar bitkisel içerikli olsa da bir uzmana danışarak kullanmakta fayda vardır. Sadece erkeklere yönelik olan şurup aç ya da tok karnına kullanılabileceği söylenmektedir.

Prostacare Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılar tarafından yapılan olumlu ve olumsuz yorumlar aşağıdaki gibidir.

  • Ürün beklentimi karşılamadı
  • Garip bir üründü
  • Ürünün en ufak bir faydası yok. Sadece bu ürün değil bu ve benzeri bütün ürünler para tuzağı. Tıbbi ilaçlar sorunu yok etmese de geçici bir rahatlama sağlıyor. Bunlar ise şifa arayan insanlardan sadece para tırtıklama peşindeler.
  • ürünü henüz kullanmadım, faydalı olacağına inanıyorum.

Prostacare Hakkında Bilinmesi Gerekenler ?

  • Eczanelerde satışı olmadığı için, kullanmak isteyen erkekler bu şuruba şüphe ile yaklaşabilmektedir.
  • İnternet üzerinde satışı yapılan bu şurubu satın alırken ürünün orijinal olup olmadığından emin olunması gerekir.
  • Şurup hakkında bilgiler kısıtlıdır bu yüzden yan etkileri konusunda net bir görüş yoktur.
  • Sadece erkeklerin kullanımına uygun bir şuruptur.

Saklanma Koşulları

Serin ve kuru yerde saklanması tavsiye edilmektedir. kullandıktan sonra ağzının mutlaka kapalı olduğundan emin olmalısınız.

Prostacare Eczanede Satılır Mı?

Kişilerin bu takviye ürün hakkında sordukları en yaygın sorulardan bir tanesi de eczanelerde satılıp satılmadığıdır. Bu ilacın satışı tam anlamıyla ilaç kategorisine girmemesi nedeni ile eczanelerde yapılmamaktadır.

Prostacare Fiyat 2022

Fiyat tek kutu için 99 TL olarak resmi sitesinde satışa sunulmuş olan şurubun 2 adet alımda fiyat 169 TL, 3 paket alım gerçekleştiğinde ise 249 TL’dir. Bu şurubu kullanmak isteyen kişilerin öncelikle başvurması gereken yer resmi internet sayfasıdır ve internet üzeri satın alımlara karşı dikkatli olunmalıdır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Kreval Öksürük Şurubu Nedir, Ne İçin Kullanılır, Kimler Kullanır?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı